GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Kryddburkset 11031502

nr 1103 1502

Kryddburkset

13 del

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 24 april 2017
kl 20:47:01